Samsung Galaxy Watch 7 Ultra

Są przecieki najnowszych gadżetów Samsunga – Galaxy Watch 7 Ultra oraz nowe TWS Buds 3

Maciej Nogaj

Najnowsze produkty Samsung planuje pokazać już 10 lipca, jednak już teraz w sieci pojawiają się coraz dokładniejsze specyfikacje przyszłych urządzeń. Zostaną pokazane smartwache Samsung Galaxy Watch 7 w wersji podstawowej oraz Ultra, a na dodatek słuchawki True Wireless. Muszę już na wstępie powiedzieć, że widać mocną inspirację Apple.

Smartwache Samsung Galaxy Watch 7 Ultra i Apple Watch Ultra 2

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra

Przedstawiony po lewej przyszły, topowy zegarek Samsunga już na pierwszy rzut oka przypomina Apple Watcha. Głównie za sprawą pomarańczowego, gumowego paska. Może reszta nie jest do siebie zbyt podobna, w szczególności interfejs, jednakże jego cena będzie prawdopodobnie znacząco niższa od propozycji Apple, gdyż ma wynosić 700 dolarów, czyli w przeliczeniu na naszą walutę prawie 3000 złotych, a Watch Ultra 2 startuje dopiero od czterech tysięcy złotych.

Samsung Galaxy Watch 7

Czytaj również: Recenzja Nothing Ear 2024 – Do perfekcji brakuje tak niewiele…

Nowe Samsung Galaxy Buds

W przypadku słuchawek True Wireless sprawa ma się nieco inaczej. Samsung chce prawdopodobnie zmienić kształt dotychczasowych TWSów i pójść chyba najbardziej popularny kształt. Na dodatek ciekawym rozwiązaniem może być przeźroczysta góra etui, która w mojej opinii nie wygląda estetycznie. Osobiście, jestem bardzo ciekawy brzmienia tych słuchawek, ponieważ producent pokazał już wiele razy, że potrafi stworzyć dobrze zestrojone TWSy.

Samsung Galaxy Buds 3 2024

Zarówno smartwache, jak i słuchawki zostaną zaprezentowane już 10 lipca, a wraz z tymi gadżetami dojdzie jeszcze Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6 oraz Galaxy Ring. Oczywiście, powyższe informacje należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż są to przecieki, zatem nie muszą one być trafne, jednak tego już dowiemy się za nieco ponad tydzień.

Źródłó: @evleaks

Udostępnij ten artykuł
przez Maciej Nogaj
Obserwuje:
Cześć! Jestem Maciek i od wielu lat interesuję się technologią, a głównie peryferiami. Już w momencie, w którym dostałem swój pierwszy laptop, a następnie zakupiłem legendarne Razer Kraken Pro Orange zacząłem nałogowo kupować i testować sprzęt. Moją drugą wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym związane, zaczynając od lego, kończąc na spottach.
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *