Samsung

Samsung wreszcie prezentuje nowe produkty! Galaxy Unpacked 2024

EnvyTech

Już dziś Samsung zaprezentuje na Galaxy Unpacked 2024 kwartet nowych produktów, od słuchawek True Wireless, przez Smart Watch i Smart Ring, aż po nowe składane smartfony. Czy jest na co zwracać uwagę? 

Samsung Galaxy Watch 7

Otóż z przecieków wynika, że Samsung w swoim nowym zegarku oprócz poprawionej o 30% dokładności pomiarów tętna oraz natlenienia krwi również wprowadzi rewolucyjny sensor BioActive, który będzie zdolny do analizy składu ciała w tym tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.  Wraz z nią zadebiutuje nowa rewolucyjna funkcja jaką będzie wprowadzenie indeksu AGE, który pozwala na pomiary biologicznego starzenia się oraz wskaźnika metabolicznego. Są to funkcje dzięki którym lepiej można zbalansować swoje nawyki żywieniowe. Wraz z premierą Galaxy Watch 7 zostanie też w pełni zaprezentowany całkowicie nowy produkt czyli Samsung Ring który już wcześniej został nam zapowiedziany przy premierze Samsunga Galaxy S24 Ultra.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro

Przechodząc do części o której mamy najmniej informacji dotyczących specyfikacji czyli do Galaxy Buds 3 Pro które podobno przypadkiem mógł zakupić użytkownik Reddita Plastic_Development1, dzięki niemu udało się przedwcześnie uzyskać zdjęcia samych słuchawek wraz z pudełkiem.

Jak wypadają różnice? Samsung postawił na bardziej minimalistycznym desig względem poprzednich słuchawek oraz mają odejść od “pchełkowego” kształtu samych słuchawek na rzecz kształtu mocno zbliżonego do tego znanego nam ze słuchawek Apple Airpods Pro 2. Etui ładujące o kształcie tak samo o kształcie mocno zbliżonym do konkurenta od Apple z różnicą przezroczystej pokrywy która wydaje się aż prosić o zarysowanie jej gładkiej powierzchni.

Samsung Galaxy Z Flip 6 oraz Z Fold 6

I finalnie przechodząc do najmniej zaskakującej części artykułu czyli do telefonów Samsung  Galaxy Z Flip 6 oraz Samsung Galaxy Z Fold 6. Od którego by tu zacząć? 🤔

Tu można poczuć lekki niesmak lub zawód, sam Galaxy Z Fold 6 prawdopodobnie nie otrzyma większych zmian poza większą baterią którą Samsung będzie reklamował jako 4000mAh oraz nowszym układem Qualcom Snapdragon 8 Gen 3. Poza tym żadnych większych zmian które by go wyróżniały od poprzedniego modelu.

Samsung

Co do Galaxy Z Flip 6? Tak samo, brak zaskoczeń.

Producent oparł swój produkt Snapdragona 8 Gen 3, tak samo jak w zeszłym roku otrzymaliśmy 12GB pamięci operacyjnej typu LPDDR5X oraz zależnie od przecieku taką samą pojemność baterii 4400mAh. Jedyne różnice które jakkolwiek wyróżnią Z Folda 6 względem jego poprzednika zmniejszenie całkowitej grubości telefonu po złożeniu do 12,1 w przeciwieństwie do 13,4mm w Galaxy Z Fold 5 wzraz ze zmniejszeniem wagi teledonu z 253 gramów do 239 gramów. Do tego dochodzi zwiększenie zewnętrznego ekranu do 6,3” względem 6,2” w poprzedniku. 

Do obu smartfonów prawdopodobnie ponownie pojawi się ładowanie 25W które producent nadal będzie reklamować jako “Super szybkie”.

Przy obu modelach różnic jest tyle że można je zliczyć na palcach i nie oczekiwałbym na tym miejscu rewolucji. Według przecieków oba smartfony  zwyczajnie zapowiadają się naprawdę nudno.

Większą uwagę przykuwają słuchawki wraz z inteligentnym zegarkiem i mam nadzieję że dziś na premierę zaskoczą jeszcze bardziej, najlepiej w pozytywnym świetle.

Źródło: Samsung, onleaks

Udostępnij ten artykuł
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *