galaxy s25 ultra

Smuklejszy, z zaokrąglonymi rogami – Taki ma być Samsung Galaxy S25 Ultra

Damian Gola

Przecieki dotyczące nowych smartfonów to chleb powszedni. Coraz więcej słychać pogłosek o zmienionym designie następcy najdroższego smartfonu koreańskiego producenta – Samsung Galaxy S25 Ultra. Samsung może nie zmienić wielkości urządzenia, ekranu czy też zwiększyć pojemności baterii, ale ma sprawić, by urządzenie trzymało się lepiej w dłoni.

Samsung Galaxy S25 Ultra – odchudzanie czas zacząć

Kwadratowy design Galaxy S24 Ultra ma nie przejść do następnej generacji. Ice Universe poinformował na portalu X, że Samsung powróci do zaoblonych rogów znanych z Galaxy Note7. Jeśli Samsung faktycznie przygotowuje taką zmianę w konstrukcji, to urządzenie będzie zdecydowanie lepiej się trzymało w dłoni, co ucieszy użytkowników. Nie ucieszy jednak fakt, że po raz kolejny będziemy zmuszeni do zakupu Etui dedykowanego dla S25 Ultra, gdyż te z poprzedniej generacji nie będą kompatybilne.

Natomiast wracając do wymiarów urządzenia, możliwe, że S25 Ultra będzie cienkim flagowcem. Grubość nadchodzącego flagowca ma wynieść 8.4 mm. Względem poprzednika będzie do niewielkie odchudzenie, raptem 0.2 mm (S24 Ultra 8.6 mm), zaś względem S23 Ultra będzie to różnica 0.5 mm (8.9 mm). Ziarnko do ziarnka i wychodzi nam przyjemny szczupły flagowiec.

Coroczne odchudzanie smartfonów wyjaśnia również, czemu ciężko samsungowi zrobić wydajniejsze ogniwa niż 5.000 mAh. Koreański producent może jednak pójść za śladem OnePlus, który w model Ace 3 Pro zastosował technologię „Glacier Battery”. Pozwoli to zmniejszyć rozmiary urządzenia, aby lepiej trzymało się w dłoni i jednocześnie posiadać wydajną baterię. W dalszym ciągu brakuje pełnej specyfikacji, a do premiery jeszcze daleka droga.

Źródło:
ICE UNIVERSE (@UniverseIce) / X (twitter.com)
Wccftech

Udostępnij ten artykuł
przez Damian Gola
Czołem, jestem Damian, szerzej znany jako Hinis. Interesuję się elektroniką, głównie peryferiami komputerowymi. Najczęściej zdarza mi się testować produkty z kategorii "Audio", bo to na nich znam się najlepiej. Czas wolny spędzam na słuchaniu muzyki (głównie katuję ciężkie gatunki) oraz ogrywam tytuły RPG.
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *